Miasto Żory

Oferujemy na terenie Miasta Żory
Sprzątanie po Zabójstwie / Morderstwie

 Mieszkań ,domów, miejsc pracy, Urzędów itd.. po zabójstwie,rozkładzie zwłok,samobójstwie w których znaleziono zwłoki w stanie rozkładu.Pomieszczenie w którym znaleziono ciało w stanie rozkładu lub doszło do w/w zdarzeń  to skażone i niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy. Wszystkie elementy skażone przez płyny powstałe przy procesie rozkładu zwłok zostają zabrane w odpowiednich zbiornikach i przekazane do utylizacji w specjalistycznej spalarni.

Pracujemy metodą najmniej inwazyjną usuwamy tylko to co trzeba,dbamy aby mieszkanie poniosło jak najmniejsze szkody.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W TEJ DZIEDZINIE.

Jesteśmy pierwszą Firmą na rynku polskim która zajęła się Sprzątaniem Funeralnym.

POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE i WIEDZĘ ABY WYKONAĆ ZADANIE BEZPIECZNIE i SKUTECZNIE.

Pozwolenia

Nasza Firma posiada wszelkie pozwolenia otrzymanie od Instytucji państwowych na wykonywanie tej usługi . Monitoruje nas M.O.Ś . Firma nasza ma nadany Nr. w ewidencji. Pracujemy dla Przewoźników Taboru Kolejowego i Transportu Samochodowego , Służb Porządkowych ,Policji, Hosteli , Hoteli , Spółdzielni Mieszkaniowych,Wspólnot, Administracji Budynków , Urzędów , Rodzin zmarłych.  

Dezynfekcję przeprowadzamy nową metodą >>>>Mikrodyfuzji <<<<polskim dyfuzorem. Metoda ta jest bezpieczna i bardziej skuteczna od Ozonowania.Po wykonaniu prac rodzina  otrzymuje  protokół, FV.  Dokumentacje zdjęciową jeżeli wyraża takie zapotrzebowanie . 

Od 2003 roku nasza  Firma istnieje na Rynku Sprzątania Funeralnego. 

 Firma jest pierwszą w Polsce która zajęła się Sprzątaniem Funeralnym.

Doświadczenie ,Rzetelność , Punktualność.

Wiemy co robimy.